eliza fiori
eliza radziwon

Estetyka, harmonia i piękno zawsze były mi bliskie i towarzyszyły niezależnie od tego czym zawodowo się zajmowałam w danym momencie. Kolejnym elementem układanki zawsze byli ludzie, z którymi kontakt jest dla mnie ważną częścią życia. Od wielu lat prowadziłam galerię i doradzałam w zakresie dekoracji wnętrz, jednak czegoś ciągle mi brakowało. Tym ostatnim elementem, jak się okazało bardzo ważnym, jest natura. Takie połączenie doprowadziło mnie do florystyki, która pozwala mi spełniać się zawodowo jednocześnie czerpiąc wielką przyjemność z tego co robię.

Czym dla mnie jest florystyka? Harmonią kompozycji, estetyką oprawy uroczystości, pięknem i zapachem kwiatów. Dyskusją z moimi klientami o ich oczekiwaniach, ale również obawach. Odkrywaniem ich charakteru i temperamentu, aby jak najpełniej oddać w kompozycji i dekoracji kwiatowej te cechy. Florystyka to dla mnie mniej rzemiosło, a bardziej sztuka. Szukanie właściwych rozwiązań, nie koniecznie zaś proponowanie wystudiowanych wzorców, które mają się sprawdzić na każdą okazję.

Zawsze pracują dla moich klientów , ale również z moimi klientami, starając się doradzić najlepsze możliwe rozwiązania ,biorąc pod uwagę ich oczekiwania i okoliczności.

Serdecznie zapraszam do współpracy